Kokos

o Nas

W tworzeniu naszych posiłków wróciliśmy do korzeni. W naszej kuchni nie ma miejsca dla składników przetworzonych, zawierających konserwanty i chemię. Gotujemy zgodnie ze współczesną wiedzą na temat bilansowania posiłków, korzystając z pomocy doświadczonego dietetyka oraz własnych wieloletnich doświadczeń. Gotowanie jest bowiem naszą pasją. Od lat prowadzimy zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiamy i tak samo żywimy naszych Klientów.

Recenzje

Mówią o nas

“Najlepszy catering w W-wa przetestowałem ich trochę. Kucharza który dla was gotuję mogę adoptować. 😊”

Katarzyna

“Dzisiejszy obiad - udko po malezyjsku - był przepyszny Już długo zamawiam Kokos catering i chyba nie ma szans aby któregoś dnia "znudził" mi się Państwa smak. Wszystkie posiłki smaczne i z pomysłem, a do tego bardzo często takie perełki jak dziś od razu przyjemniej mija dzień ”

Paulina

“Pyszne jedzenie, bardzo zróżnicowane , zdecydowanie polecam :)!!! ”

Mickel

“Zdecydowanie najlepszy catering jaki miałam. Wysoka dbałość o jakość produktów! Różnorodny smak! Zamówiłam dietę tradycyjna 1200 kcal. Jestem bardzo zadowolona! Codziennie rano wyczekuje na kolejne nowe niespodzianki kulinarne. Jeśli zależy Ci na smaku i świeżych produktach kokos catering to najlepszy wybór!!! Z całym serduszkiem polecam! ❤️ ”

Dominika

“KOKOS CATERING to MÓJ catering dietetyczny!!! Wzorowe, profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, znakomity kontakt, błyskawiczna reakcja na zgłaszane prosby. Znakomici kucharze - nie ma dla nich rzeczy niemożliwych☺️”

Magdalena
Co nas

wyróżnia

Stawiamy na jakość, zdrowe i świeże produkty takie jak warzywa i owoce od lokalnego rolnika, jaja od kur z wolnego wybiegu, regionalne sery, łosoś jurajski, kurczak zagrodowy czy wieprzowina rasy złotnickiej. Atutem Kokosa jest Szef Kuchni, którego dania są połączeniem smaków, zmysłów i pasji. Dania, które codziennie zaskakują aromatem, barwami i ilością wykorzystanych naturalnych przypraw. Zespół kucharzy przygotowuje każde pudełko od podstaw. Codziennie rano wypieka prawdziwe pieczywo, przygotowuje autorskie konfitury, wędzi wędliny oraz ryby. W Kokosie nie stosujemy gotowych rozwiązań. Unikamy chemii i zbędnego przetwarzania żywności. To Ciebie stawiamy na pierwszym miejscu.

0+ zadowolonych klientów
0 lata na rynku cateringów dietetycznych
0 przygotowanych pudełek
0 lat doświadczenia w gastronomii